Sídlo Firmy / Výroba

Zobraziť na Google Maps
49.363824, 19.630601
49°21'49.8"N 19°37'50.2"E

+421 43 5392045

+421 43 5392529

Oravická 1874
028 01 Trstená
Slovenská republika

Obchodné oddelenie

Zobraziť na Google Maps
48.656657, 19.154501
48°39'24.0"N 19°09'16.2"E

+421 48 4714744

+421 48 4188083

Hronsecká cesta 1
976 31 Hronsek
Slovenská republika

Napíšte nám

Adresát *

Vaše meno *

Váš email *

Predmet *

Vaša správa *

Predstavenstvo spoločnosti

Zdenko Krajč
predseda predstavenstva
generálny riaditeľ

Tel.: +421 48 4714744
e-mail: krajc@elkond.sk

Ing. Eva Vaterková
členka predstavenstva
výkonná riaditeľka

Tel.: +421 48 4714744
e-mail: vaterkova@elkond.sk

Ing. Daniela Loffayová
členka predstavenstva
ekonomická riaditeľka

Tel.: +421 43 5392045
e-mail: loffayova@elkond.sk

Úsek predaja

Ján Krajčík
vedúci predaja
Tel.: +421 48 4714760
mobil: +421 905 777 315
e-mail: krajcik@elkond.sk

Ing. Ján Pohorelec
obchodný manažér
Tel.: +421 48 4714761
mobil: +421 905 777 338
e-mail: pohorelec@elkond.sk

Mgr. Matej Vavrek
obchodný manažér
mobil: +421 915 841 859
e-mail: vavrek@elkond.sk

Zoltán Kováč
obchodný manažér
mobil: +421 907 870 950
e-mail: kovac@elkond.sk

Ing. Boris Dula
obchodný manažér
Tel.: +421 48 4714755
mobil: +421 905 360 482
e-mail: dula@elkond.sk

Ing. Ondrej Krug
predaj a marketing
Tel.: +421 48 4714733
mobil: +421 908 932 888
e-mail: krug@elkond.sk

Ing. Peter Homola
technická podpora
Tel.: +421 48 4714755
mobil: +421 917 911 434
e-mail: homola@elkond.sk

Júlia Chromková
asistentka predaja
Tel.: +421 48 4714744
e-mail: chromkova@elkond.sk

Úsek nákupu

Ing. Juraj Dorot
manažér nákupu
Tel.: +421 48 4714744
mobil: +421 908 997 793
e-mail: dorot@elkond.sk

Peter Cigler
vedúci expedície
Tel.: +421 48 4714777
mobil: +421 918 704 811
e-mail: cigler@elkond.sk

Martin Hudec
referent nákupu a expedície
Tel.: +421 48 4714777
mobil: +421 918 704 822
e-mail: hudec@elkond.sk

Vedúci ďalších úsekov

Výrobný úsek
Peter Kytoš
výrobkový manažér
Tel.: +421 43 5392045
e-mail: kytos@elkond.sk

Technický úsek
Ing. Jozef Pallo
hlavný technológ
Tel.: +421 43 5392045
mobil: +421 905 713 886
e-mail: pallo@elkond.sk

Úsek kvality
PaedDr. Viktor Stas

zmocnenec pre kvalitu
Tel.: +421 43 5392045
mobil: +421 918 704 812
e-mail: stas@elkond.sk

Úsek IT
Ing. Miroslav Kovařík
IT expert
Tel.: +421 48 4714712
mobil.: +421 905 478 033
e-mail: kovarik@elkond.sk