A cég székhelye / üzem

Megjelenítés a Google Maps-on
49.363824, 19.630601
49°21'49.8"N 19°37'50.2"E

+421 43 3812 814

+421 43 5392 529

Oravická 1874
028 01 Trstená
Szlovák Köztársaság

Kereskedelmi osztály

Megjelenítés a Google Maps-on
48.656657, 19.154501
48°39'24.0"N 19°09'16.2"E

+421 48 4714 744

+421 48 4188 083

Hronsecká cesta 1
976 31 Hronsek
Szlovák Köztársaság

Írjon nekünk

Címzett *

Az Ön neve *

Az Ön e-mailje *

Tárgy *

Az Ön üzenete *

A társaság igazgatótanácsa

Zdenko Krajč
az igazgatótanács elnöke
vezérigazgató

Tel.: +421 48 4714744
e-mail: krajc@elkond.sk

Ing. Eva Vaterková
az igazgatótanács tagja
ügyvezető igazgató

Tel.: +421 48 4714744
e-mail: vaterkova@elkond.sk

Ing. Daniela Loffayová
az igazgatótanács tagja
gazdasági igazgató

Tel.: +421 43 3812814
e-mail: loffayova@elkond.sk

Értékesítési részleg

Ján Krajčík
kereskedelmi igazgató
Tel.: +421 48 4714760
mobile: +421 905 777 315
e-mail: krajcik@elkond.sk

Ing. Ján Pohorelec
értékesítési vezető
Tel.: +421 48 4714761
mobile: +421 905 777 338
e-mail: pohorelec@elkond.sk

Mgr. Matej Vavrek
kereskedelmi menedzser
mobile: +421 915 841 859
e-mail: vavrek@elkond.sk

Zoltán Kováč
kereskedelmi menedzser
mobile: +421 907 870 950
e-mail: kovac@elkond.sk

Ing. Boris Dula
kereskedelmi menedzser
Tel.: +421 48 4714755
mobile: +421 905 360 482
e-mail: dula@elkond.sk

Ing. Ondrej Krug
értékesítés és marketing
Tel.: +421 48 4714733
mobile: +421 908 932 888
e-mail: krug@elkond.sk

Ing. Peter Homola
műszaki támogatás
Tel.: +421 48 4714755
mobile: +421 917 911 434
e-mail: homola@elkond.sk

Júlia Chromková
értékesítési asszisztens
Tel.: +421 48 4714744
e-mail: chromkova@elkond.sk

Beszerzési részleg

Ing. Juraj Dorot
stratégiai beszerzések menedzsere
Tel.: +421 48 4714710
mobile: +421 908 997 793
e-mail: dorot@elkond.sk

Ing. Viktor Hulík
beszerzési menedzser
Tel.: +421 48 4714710
mobile: +421 905 276 521
e-mail: hulik@elkond.sk

Peter Cigler
expedíció vezető
Tel.: +421 48 4714777
mobile: +421 918 704 811
e-mail: cigler@elkond.sk

Martin Hudec
beszerzési és expedíciós ügyintéző
Tel.: +421 48 4714777
mobile: +421 918 704 822
e-mail: hudec@elkond.sk

Egyéb részlegek vezetői

Műszaki osztály
Ing. Jozef Pallo
főtechnológus
Tel.: +421 43 3812814
mobile: +421 905 713 886
e-mail: pallo@elkond.sk

Minőség Tanszék
PaedDr. Viktor Stas
minőségirányítási megbízott
Tel.: +421 43 3812814
mobile: +421 918 704 812
e-mail: stas@elkond.sk

Informatikai osztály
Ing. Miroslav Kovařík
IT szakértő
Tel.: +421 48 4714712
mobil.: +421 905 478 033
e-mail: kovarik@elkond.sk

Humánerőforrás Minisztérium
Mgr. Silvia Bartošová
Humánerőforrás menedzser
Tel.: +421 43 3812814
mobile.: +421 907 997 790
e-mail: bartosova@elkond.sk