A cég székhelye / üzem

Megjelenítés a Google Maps-on
49.363824, 19.630601
49°21'49.8"N 19°37'50.2"E

+421 43 3812 814

Oravická 1874
028 01 Trstená
Szlovák Köztársaság

Kereskedelmi osztály

Megjelenítés a Google Maps-on
48.656667, 19.154500
48°39'24.0"N 19°09'16.2"E

+421 48 4714 744

Hronsecká cesta 1
976 31 Hronsek
Szlovák Köztársaság

    Írjon nekünk

    Címzett *

    Az Ön neve *

    Az Ön e-mailje *

    Tárgy *

    Az Ön üzenete *

    [recaptcha]

    A társaság igazgatótanácsa

    Zdenko Krajč
    az igazgatótanács elnöke
    vezérigazgató

    +421 48 4714744
    krajc@elkond.sk

    Ing. Eva Vaterková
    az igazgatótanács tagja
    ügyvezető igazgató

    +421 48 4714744
    vaterkova@elkond.sk

    Ing. Daniela Loffayová
    az igazgatótanács tagja
    gazdasági igazgató

    loffayova@elkond.sk

    Értékesítési részleg

    Ján Krajčík
    kereskedelmi igazgató
    +421 48 4714 740
    +421 905 777 315
    krajcik@elkond.sk

    Ing. Ján Pohorelec
    értékesítési vezető
    +421 48 4714 741
    +421 905 777 338
    pohorelec@elkond.sk

    Mgr. Matej Vavrek
    kereskedelmi menedzser
    +421 915 841 859
    vavrek@elkond.sk

    Zoltán Kováč
    kereskedelmi menedzser
    +421 907 870 950
    kovac@elkond.sk

    Ing. Boris Dula
    kereskedelmi menedzser
    +421 48 4714 735
    +421 905 360 482
    dula@elkond.sk

    Ing. Ondrej Krug
    értékesítés és marketing
    +421 48 4714733
    +421 908 932 888
    krug@elkond.sk

    Ing. Peter Homola
    műszaki támogatás
    +421 48 4714 735
    +421 917 911 434
    homola@elkond.sk

    Júlia Chromková
    értékesítési asszisztens
    +421 48 4714744
    chromkova@elkond.sk

    Veronika Halmešová
    értékesítési asszisztens
    +421 907 366 017
    halmesova@elkond.sk

    Beszerzési részleg

    Logisztikai részleg

    Ing. Juraj Dorot
    Beszerzési vezető
    +421 48 4714 731
    +421 908 997 793
    dorot@elkond.sk

    Ing. Viktor Hulík
    beszerzési menedzser
    +421 48 4714 731
    +421 905 276 521
    hulik@elkond.sk

     

    Peter Cigler
    logisztikai vezető
    +421 48 4714 747
    +421 918 704 811
    cigler@elkond.sk

    Egyéb részlegek vezetői

    Termelés
    Miroslav Hajdúk
    műveleti igazgató
    mobil.: +421 918 704 813
    e-mail: hajduk@elkond.sk

    Műszaki osztály
    Ing. Jozef Pallo
    főtechnológus
    +421 905 713 886
    pallo@elkond.sk

    Minőségellenőrzési részleg
    PaedDr. Viktor Stas
    minőségirányítási megbízott
    +421 918 704 812
    stas@elkond.sk

    Informatikai osztály
    Ing. Miroslav Kovařík
    IT szakértő
    +421 48 4714 712
    +421 905 478 033
    kovarik@elkond.sk