A cég székhelye / üzem

Megjelenítés a Google Maps-on
49.363824, 19.630601
49°21'49.8"N 19°37'50.2"E

+421 43 3812 814

+421 43 5392 529

Oravická 1874
028 01 Trstená
Szlovák Köztársaság

Kereskedelmi osztály

Megjelenítés a Google Maps-on
48.656657, 19.154501
48°39'24.0"N 19°09'16.2"E

+421 48 4714 744

+421 48 4188 083

Hronsecká cesta 1
976 31 Hronsek
Szlovák Köztársaság

Írjon nekünk

Címzett *

Az Ön neve *

Az Ön e-mailje *

Tárgy *

Az Ön üzenete *

A társaság igazgatótanácsa

Zdenko Krajč
az igazgatótanács elnöke
vezérigazgató

+421 48 4714744
krajc@elkond.sk

Ing. Eva Vaterková
az igazgatótanács tagja
ügyvezető igazgató

+421 48 4714744
vaterkova@elkond.sk

Ing. Daniela Loffayová
az igazgatótanács tagja
gazdasági igazgató

+421 43 3812814
loffayova@elkond.sk

Értékesítési részleg

Ján Krajčík
kereskedelmi igazgató
+421 48 4714760
+421 905 777 315
krajcik@elkond.sk

Ing. Ján Pohorelec
értékesítési vezető
+421 48 4714761
+421 905 777 338
pohorelec@elkond.sk

Mgr. Matej Vavrek
kereskedelmi menedzser
+421 915 841 859
vavrek@elkond.sk

Zoltán Kováč
kereskedelmi menedzser
+421 907 870 950
kovac@elkond.sk

Ing. Boris Dula
kereskedelmi menedzser
+421 48 4714755
+421 905 360 482
dula@elkond.sk

Ing. Ondrej Krug
értékesítés és marketing
+421 48 4714733
+421 908 932 888
krug@elkond.sk

Ing. Peter Homola
műszaki támogatás
+421 48 4714755
+421 917 911 434
homola@elkond.sk

Júlia Chromková
értékesítési asszisztens
+421 48 4714744
chromkova@elkond.sk

Ing. Matúš Nemček
értékesítési asszisztens
+421 907 366 017
nemcek@elkond.sk

Beszerzési részleg

Logisztikai részleg

Ing. Juraj Dorot
Beszerzési vezető
+421 48 4714710
+421 908 997 793
dorot@elkond.sk

Ing. Viktor Hulík
beszerzési menedzser
+421 48 4714710
+421 905 276 521
hulik@elkond.sk

Martin Hudec
beszerzési és expedíciós ügyintéző
+421 48 4714777
+421 918 704 822
hudec@elkond.sk

Peter Cigler
logisztikai vezető
+421 48 4714777
+421 918 704 811
cigler@elkond.sk

Egyéb részlegek vezetői

Műszaki osztály
Ing. Jozef Pallo
főtechnológus
+421 43 3812814
+421 905 713 886
pallo@elkond.sk

Minőségellenőrzési részleg
PaedDr. Viktor Stas
minőségirányítási megbízott
+421 43 3812814
+421 918 704 812
stas@elkond.sk

Informatikai osztály
Ing. Miroslav Kovařík
IT szakértő
+421 48 4714712
+421 905 478 033
kovarik@elkond.sk

Humán erőforrás részleg
Mgr. Silvia Bartošová
Humánerőforrás igazgató
+421 43 3812814
+421 907 997 790
bartosova@elkond.sk